HAKKIMIZDA

B&B KPI Eğitim ve Danışmanlık, üretimin ve eğitimin mutfağından gelmiş sektörde 30 yıla yakın deneyime sahip olan bir ekiptir. Sonuçlar kadar süreçlerin de önemli faktör olduğu felsefesini benimseyerek eğitimlerimizde daha çok süreçlerin irdelenmesinin gerektiğine inanırız.

İşletmenizde yaşadığınız problemler hakkında en iyi çözümleri eğitmenlerimiz sizler için üretecektir. Eğitim içerikleri, önceden belirlenmiş içeriklerden oluşabileceği gibi, talepleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza özel olarak da şekillendirilmektedir.

B&B KPI Eğitim ve Danışmanlık, hem standart hem de isteğe göre uyarlanmış eğitimlerinde, katılımcıların ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak için en güncel içerikleri uzman eğitmenler aracılığıyla aktarır.

B&B KPI Eğitim ve Danışmanlık ekibi; birçok zorlu proje ve danışmanlık hizmetinde teknik yetkinliklerini defalarca ispatlamıştır. Yıllar içinde ihtiyaç duyulan bilgi ve üretim tecrübesini hızlı şekilde işletmenizin parçası haline getirir.

B&B KPI Eğitim ve Danışmanlık ekibinin üretim deneyimine sahip profesyonel eğitmenleri, müşterilerimize özel çözümler sunarak talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerini sürekli iyileştirir.

Amacımız, müşterilerimizle uzun vadeli başarılı çalışmalara imza atmaktır.


Vizyonumuz

İnsan en önemli kaynaktır düşüncesiyle yola çıkarak, tüm bilgi, tecrübe ve birikimlerimizi ihtiyacı olan tüm müşterilerimizle paylaşmak. Bu sayede, müşterilerimizin insan kaynağından en verimli şekilde faydalanmasını sağlamak. Bilginin yaygınlaşması konusunda daha fazla müşteriye ulaşarak eğitim sektöründe lider firma olmak.


Misyonumuz

Müşterilerimize “Öğren, uygula ve geliş” eğitim yöntemiyle, kendi çalışma alanlarında doğru uygulamaların yaygınlaştırılmasını sağlamak. Ayrıca yenilikçi adımlara, doğru yönetim hamlelerinden bireysel başarıya kadar her alanda sistematik çalışma içerisinde olmak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en uygun şekilde karşılayıp başarılı şekilde devam ettirmek. 


Temel Değerlerimiz

İş ahlakı ve insan olma erdemlerini bir bütün olarak gören B&B KPI Eğitim ve Danışmanlık firmamız, müşteri odaklı hizmetlerini bilgi ve verilere dayandırarak oluşturur. Çalışmalarımızı dürüstlük, insana saygı, takım çalışması ve sürekli gelişim felsefesini aklımızdan çıkarmadan gerçekleştiririz.

B&B KPI Eğitim ve Danışmanlık, dün ve bugün olduğu gibi müşterilerimizin gelişimi için tüm gücüyle çalışacaktır.


Temel İlkelerimiz

Karşılıklı güven ve saygıyı sağlamak.

Adil ve dürüst olmak.

Sorumluluklarımızı kararlılık ve heyecanla yerine getirmek.

Etkin ve etkili hizmet sunmak.

Müşterilerimizle olan ilişkilerimizin iletişim, işbirliği, paylaşma ve dayanışma içinde yürütmek.